Uganda

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Uganda parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Ugandoje

Uganda yra šalis, esanti Afrikoje. Jis ribojasi šiaurėje su Pietų Sudanu, į rytus su Kenija, į pietus su Tanzanija ir Ruanda bei į vakarus su Kongo Demokratine Respublika ir neturi prieigos prie jūros.

Jos sostinė yra Kampala, vienas svarbiausių Didžiojo regiono, supančio Viktorijos ežerą, miestuose. Jei jus domina įsigyti nekilnojamąjį turtą Ugandoje, nors sostinė dar nėra didžiulė turistinė vieta, tai įdomi vieta, kurioje pateikiamos įvairios nekilnojamojo turto galimybės.

Jei planuojate atvykti į Ugandą ir jus domina investuoti į parduoti nekilnojamąjį turtą Ugandoje, tai yra gana saugi šalis, ypač Kampala yra vienas iš miestų, turinčių mažiau problemų Rytų Afrikoje.

Vienas iš įdomiausių sričių, kurias reikia ieškoti Kampaloje, yra netoli Makerere universiteto miestelio, vieno iš prestižiškiausių Centrinės ir Rytų Afrikos universitetų.

Ugandos nekilnojamojo turto rinka yra stabilesnė ir mažiau nepastovi nei prieš dvejus metus.

Nekilnojamojo turto sektorius Ugandoje per pastaruosius dešimt metų išaugo ir tarp Ugandoje parduodamų nekilnojamojo turto yra daug gyvenamųjų namų, komercinių patalpų ir biurų, ypač Kampalos rajone.

Šalyje sukurta palanki aplinka pritraukė užsieniečius pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Ugandoje ir įsikuria šalyje.

 Be sostinės Kampala, mes galime atkreipti dėmesį į kitas įdomias vietas, kur ieškome nekilnojamojo turto pardavimo Ugandoje. Tai yra „Jinja“, „Mbale“, „Mbarara“, „Gulu“ ir „Fort Port“ vakaruose, kur pragyvenimo išlaidos yra daug mažesnės nei Kampaloje.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

3,63 akrų Kivangoje netoli namanvės pramonės verslo parko Vieta: Kiwanga miestas, Seeta-Mukono rajonas Sklypo plotas 3,63 arai su nuosavybės teise ...
Cod. 41474

Parduoda Ūkio žemė, Uganda, Kampala, Kitabazi, Kangulumira, Kitabazi, Kangulumira

96,474.95EUR
Parduoda
Ūkio žemė

60702 m²
15 akrų dirbamos žemės Kitabazi kaime, Ntenjeru Kangulumira mieste, Kayunga rajone Vieta: Kitabazi kaimas Ntenjeru apskrityje, Kangulumiros apskrityj...
Augalai, kurie buvo pagaminti iki šiol 100% sėkmės rodiklis yra kukurūzų, saulėgrąžos, cukranendrės, ir Jatropha medžius jų aliejaus.
Cod. 19833

Parduoda Ūkio žemė, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

1,790,352.50EUR
Parduoda
Ūkio žemė

5 m²
5 kvadratinių kilometrų žemės pardavimo Ugandoje (Centrinis regionas). Žemė yra tinka bet kokių žemės ūkio veiklos. Ji turi žemės nuosavybę. Žemės rib...
UNAVAILABLE
Cod. 19832

Parduoda Ūkis, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

249,377.80EUR
Parduoda
Ūkis

4000 m²
1000 akrų žemės pardavimas, Uganda, centrinė dalis iš Uganda, Nakasongola. Žemės ribojasi su ežero Kyoga, tinka ūkininkavimui (žemės ūkis ir gyvulinin...
UNAVAILABLE
Cod. 19733

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Uganda, Kampala, Ntinda, Ntinda (Buye) Kigowa

361,781.08EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

200 m²
Kampala, NTINDA. Nekilnojamas turtas 0,7 akrų sodas. Pagrindinis gyvenamasis pastatas, keturi miegamieji, 2 vonios, plius antra, savarankiškas vieneta...
UNAVAILABLE
Cod. 19375

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Uganda, Kampala, Kampala, Ntinda (Buye) Kigowa

361,781.08EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

2800 m²
NTINDA (Buye) 0,7 akrų sodas, keturi miegamieji, du vonios, didelė virtuvė, valgomasis, gyvenamasis, berniukai Quarters, patogumai.
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB